Informácie o nákupe

SPÔSOB DODANIA TOVARU

Všetok ponúkaný tovar si môžete zakúpiť u nás na predajni v Banskej Bystrici.

V rámci SR posielame tovar aj na dobierku. Balné neúčtujeme.

Tovar je zákazníkovi dodávaný prostredníctvom kuriérskej spoločnosti SPS za poštovné vo výške 4,50€ do výšky objednávky 50,-€. Pri objednávke nad 50,-€ je poštovné ZADARMO.

Tovar posielame aj do zahraničia a Českej republiky. Viac v obchodných podmienkach.

Po prijatí objednávky resp. o odoslaní tovaru bude zákazník informovaný emailom. Zasielaný tovar je poistený do hodnoty tovaru.

PLATBA ZA TOVAR

  • Dobierka kuriérom: Prepravca Vás bude pred doručením zásielky SMS správou alebo telefonicky kontaktovať pre dohodnutie času doručenia zásielky. Zásielku uhradíte kartou alebo v hotovosti prepravcovi pri prevzatí.
  • Platba na predajni: V prípade, že si pri objednávke vyberiete osobný odber na predajni v Banskej Bystrici. V predajni môžete platiť v hotovosti alebo platobnými kartami. V prípade osobného odberu na predajni vás poprosíme uviesť v poznámke dátum prevzatia vašej objednávky, inými slovami dátum, kedy sa u nás zastavíte po objednaný tovar.
  • Platba bankovým prevodom: Po odoslaní Vašej objednávky je potrebná platba vopred na náš bankový účet č. 1470226658/0200. Tovar bude, v zmysle Obchodných podmienok, vyexpedovaný po pripísaní čiastky v prospech nášho účtu.

100% PRODUKTOV SKLADOM

Produkty uvedené na stránke www.sportacko.sk sú priamo skladom v našej predajni Šport Áčko, ul.Janka Kráľa 4, Banská Bystrica. Preto po prijatí Vašej objednávky bude táto okamžite zabalená a expedovaná kuriérskou spoločnosťou SPS na Vami udanú adresu. Toto platí pri posielaní tovaru na DOBIERKU. Kuriér preberá balíky u nás na predajni každý pracovný deň o 15.00 hod. V noci sú distribuované do jednotlivých miest v SR a na druhý pracovný deň sú u Vás doma. Kuriér Vás bude pred doručením zásielky SMS správou alebo telefonicky kontaktovať pre dohodnutie času doručenia. V ojedinelých prípadoch (napr. Vianoce) môže dôjsť v niektorých mestách k neskoršiemu dodaniu. Je to v dôsledku zvýšeného tlaku na kuriérsku spoločnosť, ktorá jednoducho nestíha zvládnuť veľký nárast doručovaných balíkov.

VÝMENA TOVARU ZADARMO

U nás v Šport Áčku vám zaručujeme bezplatnú výmenu tovaru. V prípade, že po doručení objednaného tovaru zistíte, že nesedí veľkosť, tak vám ho veľmi radi vymeníme. Samozrejme, tovar vám môžeme vymeniť iba vtedy, pokiaľ máme inú veľkosť. Na druhej strane, bezplatná výmena u nás znamená, že si môžete vybrať aj úplne iný tovar, ktorý vám pošleme na výmenu. Pokiaľ teda zistíte, že potrebujete meniť, stačí ak zavoláte na náš zákaznícky servis 048/4123222. Dohodneme sa, čo vám pošleme, objednáme dopravu a na druhý pracovný deň je kuriér u vás. Donesie vám nový balík a od vás vyzdvihne balík pôvodný. Jedinou vašou starosťou je pôvodný balík znova zabaliť a odovzdať kuriérovi.

VRÁTENIE TOVARU

Pokiaľ nie ste so zakúpeným tovarom spokojní, jednoducho nám ho zašlite späť na našu adresu. Tovar musí byť dodaný neporušený, tak ako bol prevzatý od predávajúceho a schopný ďalšieho predaja a to so všetkými doručenými listinami, visačkami a pokladničným dokladom, faktúrou. Náklady na vrátenie tovaru znáša objednávateľ.

Vrátiť tovar zakúpený na www.sportacko.sk môžete poštou na adresu firmy: Janka Sovová – Šport Áčko, Nad Plážou 10, 974 01 Banská Bystrica alebo osobne na predajni Šport Áčko, ulica Janka Kráľa 4, 97401 Banská Bystrica.

Do balíčka prosíme priložte  vyplnené tlačivo:  Formulár na odstúpenie od kúpnej zmluvy 

Do formulára na odstúpenie od kúpnej zmluvy nezabudnite prosím napísať Vaše číslo účtu v IBAN formáte, aby sme Vám naň mohli vrátiť peniaze.

Tovar, ktorý si prajete vrátiť, samozrejme nesmie byť nosený, či inak užívaný.

Doba na vrátenie tovaru je 14 dní od prevzatia, bez udania dôvodu.

Ak by ste mali akékoľvek otázky, neváhajte sa obrátiť na náš zákaznícky servis telefonicky na 048/4123222 (v pracovných dňoch medzi 9 – 18h).

GARANCIA VRÁTENIA PEŇAZÍ

V prípade, že nemáte záujem o výmenu a tovar nám doručíte naspäť, tak vám vrátime peniaze na váš bankový účet. Vaše číslo účtu vás poprosíme poslať v IBAN formáte.

ZÁRUČNÉ PODMIENKY

Záručné podmienky sa riadia ustanoveniami Občianskeho zákonníka. Záručná doba je uvedená pri každom tovare a začína plynúť dňom prevzatia tovaru. V prípade, že ste od nás obdržali tovar, ktorý je poškodený alebo nefunkčný čo najskôr nám oznámte zistené vady. Po zaslaní reklamovaného tovaru na našu adresu budú vady odstránené. Reklamácia môže byť tiež vybavená výmenou za nový kus. Ak odstránenie vady (prípadne výmeny) nie je možné, máte nárok na odstúpenie od kúpnej zmluvy a teda na vrátenie peňazí (alebo na zníženie ceny). Tovar musí byť zaslaný kompletne, tak ako bol prevzatý. K reklamovanému tovaru musia byť priložené všetky listiny, ktoré objednávateľ s tovarom obdržal. Reklamovaný tovar musí byť riadne vyčistený. Poskytnutá záruka sa nevzťahuje na chyby a poškodenia výrobku, ktoré vznikli nesprávnou manipuláciou, nesprávnym používaním alebo nesprávnym ošetrovaním výrobku.

Obchodné podmienky