O nás

Sme partia veselých športovcov z Banskej Bystrice. Žijeme pre šport a milujeme prírodu, hory a turistiku. V našej predajni predávame overený tovar mnohých renomovaných značiek. V zime aktívne lyžujeme a beháme na lyžiach, preto u nás nájdete bohatý sortiment lyžiarskej výbavy. V lete sme najmä na horách, plávame, bicyklujeme, korčuľujeme a beháme. V tomto období preto ponúkame vybavenie na tieto športy, funkčné oblečenie a široký výber turistickej, trekingovej a športovej obuvi.

Našu predajňu Šport Áčko nájdete v centre Banskej Bystrice, kde sme s Vami už od roku 1998. Spolu s vami a najmä vďaka vám každoročne rastieme a rozširujeme našu ponuku. Prvotným impulzom pre založenie predajne Šport Áčko bola snaha ponúknuť kvalitný tovar za čo možno najvýhodnejšiu cenu. Toto je cieľ, ktorý bol, je a vždy bude v popredí nášho snaženia.

Veľkú radosť nám robí a celoslovenskú pôsobnosť zabezpečuje náš internetový obchod www.sportacko.sk.  Na stránke je viac ako 2000 produktov a všetky máme priamo skladom na našej predajni. Vďaka tomu vybavujeme všetky vaše objednávky obratom a tovar máte na druhý pracovný deň po objednaní doma.

Od roku 2006 sme hrdým partnerom najväčšej rakúskej siete športových predajní SPORT 2000.  V Európe patrí SPORT 2000 medzi troch najväčších predajcov športových potrieb.

ŠPORT ÁČKO ponúka:

1. NAJLEPŠIU CENU NA TRHU

– sme priamy dovozca do SR (väčšiny tu ponúkaného tovaru)
– u nás sa cena nenavyšuje o veľkoobchodnú prirážku, preto môžme byť lacnejší min. o 20-30% ako iné obchody

2. ŠIROKÝ VÝBER SVETOVÝCH ZNAČIEK A MODELOV

– viac ako 8.000 položiek priamo na sklade

3. KAŽDÝ TÝŽDEŇ DOPĹŇAME NOVÝ TOVAR

– tovar expedujeme obratom

4. Odborné poradenstvo pri nákupe

– montáž a nastavenie lyžiarskeho viazania zdarma
– montáž a nastavenie bicyklov zdarma

5. Množstevné zľavy (veľkoobchod)

6. Vernostné zľavy

– peňažné darčekové poukážky v hodnote 10,-€
– praktický darček, ktorý poteší

VÝBER, KVALITA A NÍZKA CENA V ŠPORT ÁČKU VŽDY ZARUČENÁ